gry na automatach

Większość strategii gry w jednorękiego bandytę stosowanych przez graczy działa tylko w określonych kasynach i na określonych maszynach. Takie systemy są utrzymywane w tajemnicy przez doświadczonych hazardzistów, ponieważ nie jest możliwe, aby wszyscy goście jednego klubu zawsze wygrywali, stosując tę samą taktykę. Istnieje jednak kilka popularnych taktyk gry na automatach, które pozwalają zawsze wygrywać. Dotyczą one głównie automatów do gry online, które można znaleźć na stronach internetowych, grając na komputerze lub urządzeniu przenośnym.

Strategie gry na automatach, które nie działają

System zygzakowy jest często stosowaną strategią bez wygranej. Polega to na tym, że patrzysz na bębny kilku maszyn, aby znaleźć wzór. Na przykład użytkownik chce znaleźć kształt litery „v” lub „x” w postaci określonych symboli. Chodzi o to, że jeśli taki kształt jest obecny, to automat jest gotowy do wygrania dobrej wypłaty. Oczywiście, jeśli zdasz sobie sprawę, że symbole na bębnach to tylko symbole, cała ta strategia całkowicie się rozpada. Automaty do gier nigdy nie przechodzą w tryb, gdy są gotowe do wygrania wygranej. Każdy obrót jest całkowicie niezależnym wydarzeniem.

Ważne: Poznaj strategię w szczegółach

Systemy zarządzania pieniędzmi są bardzo często przedstawiane jako sposób na wyjście z sesji hazardowej jako zwycięzca, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Idea zarządzania pieniędzmi polega na wyznaczaniu sobie celów dotyczących wygranych i ograniczenia strat. Głównym celem jest ograniczenie ilości pieniędzy, które można stracić, gdy maszyna jest zimna, lub wycofanie się z gry, gdy maszyna jest gorąca. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że w prawdziwym świecie maszyny nie są zimne ani gorące, więc jakiekolwiek zarządzanie finansami byłoby nieistotne. Najczęściej takie techniki zarządzania finansami są łączone z technikami przewidywania, czy gniazdo jest zimne czy gorące. Pisarz John Patrick stworzył całą książkę o tych dziwnie brzmiących „strategiach” opartych na tej kombinacji.

Czy strategia jednego obrotu jest skuteczna?

Istotą tej taktyki jest wykonanie jednego obrotu bębnami za każdym podejściem. Gracz natychmiast wykonuje obroty za maksymalną stawkę i niezależnie od wyniku przechodzi do innego slotu. Aby zastosować tę taktykę, wybierz kilka najlepszych maszyn i wykonaj obroty w kółko, zakładając, że prędzej czy później każda z nich przyniesie wygraną. Stosowanie strategii jednego spinu wymaga od gracza dużo cierpliwości.

Wskazówki dotyczące gry na automatach do gier

Stosowanie wspólnych schematów nie jest jedynym sposobem na zwiększenie szans graczy na sukces. Doświadczeni gracze stosują inne zasady, aby osiągnąć stałe wyniki. Należy do nich ograniczenie własnego bankrolla. Przed rozpoczęciem gry należy ustalić maksymalną dopuszczalną kwotę i nie przekraczać jej nawet w przypadku niepowodzenia. To samo dotyczy kontrolowania własnego czasu. Przekroczenie ustalonych limitów może prowadzić do negatywnych wyników. Aby poznać algorytmy nowych automatów do gry, zaleca się korzystanie z wersji demonstracyjnych automatów. Format ten pozwala nie tylko na zapoznanie się z procesem, ale także na sprawdzenie, jak działa strategia wygrywania na danym automacie. Należy pamiętać, że picie alkoholu lub innych substancji jest czynnikiem negatywnie wpływającym na udaną grę na automatach do gry. Ponadto nie należy lekceważyć zaleceń ekspertów, które można znaleźć na stronach z recenzjami i forach poświęconych tematyce hazardowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *